Özel Nefrotek Diyaliz Merkezi

Kurum Adı:Özel Nefrotek Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Kent:Ankara
İlçe:Keçiören
Adres:Bağlarbaşı mh. Gelendost sk. No:4
Telefon:0 (312) 338-0000


39.99209432.876850

Kurum Hakkında

Merkezimiz Ankara Keçiören semtinde 2007 senesinde faaliyete geçmiştir.

2 Doktor, 5 Hemşire, Diyetisyen, Uygulaman, öteki destek sıhhat mensubu ve yönetimsel personel dahil olmak suretiyle toplam 16 kişilik eğitimli ekibiyle ve son olarak teknolojik ürünlerle sıhhat hizmeti sunmaktayız. Ekip olarak gayemiz hastalarımızın yaşam standardını ve süresini arttırmaktır. Bu amaçtan yola çıkarak merkezimiz her geçen gün kendini yenileyerek hizmete devam etmektedir.

Hastalarımıza kaliteli tedaviyi uygulamak amacıyla tedavi esnasında kullanılan tüm malzemeler uzman kadromuz tarafınca özenle seçilmektedir. Ek olarak diyaliz seansı esnasında hastalarımızın beslenme ile ilgili mevzuları danışabilecekleri diyetisyenimiz bulunmaktadır. Her seans, diyetisyenimizin de kontrolünde hastalarımıza yiyecek ve içecek servisi yapılmaktadır.

Tüm kamu sıhhat kuruluşları ve toplumsal güvenlik kurumu (SSK, Bağkur, Emekli Sandığı) ile antak kalmamız mevcuttur.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Mikrobiyoloji
  • Hemodiyaliz

Özel Nefrotek Diyaliz Merkezi yazışma detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Nefrotek Diyaliz Merkezi, Ankara ili Keçiören ilçesinde diyaliz merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnız telefon numarası, internet sayfası, adres benzer biçimde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, tavsiye yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili data almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir