Manisa Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Kurum Adı:Manisa Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:ADSM – Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kent:Manisa
İlçe:Yunusemre
Adres:Merkez Efendi Mah. Mimar Sinan Cad. No:150
Telefon:0 (236) 250-6060


38.61470827.405764

Kurum Hakkında

Manisa Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olarak hedefimiz hasta beklentilerinin en üst düzeyde karşılanması, tedavi edici ağız ve diş sağlığı hizmetlerinin kolay ve derhal ulaşılabilir hale getirilmesi, söz mevzusu insan sağlığı olduğundan sterilizasyonu ve hijyeni ön planda tutmak, hizmet politikamızı devamlı iyileştirmektir. Bu amaçla hizmet standartlarımızı ISO 9001:2008 kalite yönetim standartlarının gerektirdiği seviyeye getirmek başlıca amacımızdır. Merkezimiz de hasta memnuniyeti ile beraber doktor ve çalışan çalışanının de memnuniyetini hedeflemekteyiz.

Kurumumuzda Bakanlığımızın ilgili genelgeleri çerçevesinde entegre sistem uygulamasına geçilmesi aşamasında ana binaya ek olarak üç hizmet binası daha kiralanmış ve Nisan 2008 zamanı itibariyle ünit sayısı 40`a çıkarılmıştır. Entegre sistem uygulamasına paralel olarak Doktor Seçme Uygulaması aynı tarihlerde başlatılmış ve merkezimizde Hasta Hakları Birimi kurulmuştur. Aralık 2008’den itibaren kurumumuzda nöbet uygulamasına geçilmiştir. Manisa Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi idaresi ve tüm çalışan mensubu olarak ayrı binalarda hizmet vermenin zorluklarını yaşıyor ve hastalarımıza kaliteli, kolay ulaşılabilir hizmet sunmak adına ihtiyaç duyulan çabayı gösteriyoruz.

Poliklinikler
  • Çocuk Diş Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Manisa Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi kontakt detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Manisa Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Manisa ili Yunusemre ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve bir tek telefon numarası, internet sayfası, adres benzer biçimde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, tavsiye yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili data almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir