Özel Net Göz Dal Merkezi

Kurum Adı:Özel Net Göz Dal Merkezi
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Kent:İzmir
İlçe:Karşıyaka
Adres:6371 Sk. 48/A Atakent
Telefon:0 (232) 336-0707
Web Sitesi:www.netgoz.com


38.46454227.091078

Kurum Hakkında

Devletimizde sıhhat hizmetlerinin, özel sıhhat kurumları tarafınca üstlendiği çağdaş bir yapılanmanın içerisindeyiz. Merkezimizde Refraktif cerrahide (miyop, hipermetrop, astigmat) Excimer Laser Lasik yönetemini yaygın olarak kullanmaktayız. Ameliyetahanemiz ileri teknoloji HEPA filtre hava sterilizyon sitemleriyle donatılmış olup her türlü göz operasyonlarını hayata geçirmeye elverişlidir. Net Göz’de katarakt, glokom, şaşılık, kanal plastik, dekolman, kornea nakli, refraktif cerrahi (myop, hipermetrop, astigmat) ile ilgili güncel operasyonlar yapılmaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Göz Hastalıkları
  • Acil

Özel Net Göz Dal Merkezi kontakt detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Net Göz Dal Merkezi, İzmir ili Karşıyaka ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnız telefon numarası, internet sayfası, adres benzer biçimde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, düşünce yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili informasyon almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir