Etimesgut Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Kurum Adı:Etimesgut Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:ADSM – Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kent:Ankara
İlçe:Etimesgut
Adres:Erler Mahallesi Türkkızılayı Cad.
Telefon:0 (312) 293-3000


39.94134932.675516

Kurum Hakkında

Etimesgut Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi merkez kliniklerimiz, Etimesgut Eski Hava Hastanesi yerleşkesindeki yeni yerinde hizmet sunumuna adım atmıştır. Eryaman Türkkonut Semt Polikliniği ve Eryaman 2. Etap Semt Polikliniği ile de hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Poliklinikler
  • Çocuk Diş Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Endodonti

Etimesgut Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi kontakt detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Etimesgut Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Ankara ili Etimesgut ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve bir tek telefon numarası, internet sayfası, adres benzer biçimde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, tavsiye yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili data almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Etimesgut Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi için yorumda bulun

    Etimesgut Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Etimesgut Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi için ilk yorumu yapabilirsin.