Özel Olgumed Polikliniği

Kurum Adı: Özel Olgumed Polikliniği
Kategori:Poliklinik
Şehir:İstanbul
İlçe:Pendik
Adres:Doğu Mh. 23 Nisan Cd. Dere Sok. No.21
Telefon:0 (216) 354-9884
Web Sitesi:www.olgumed.com40.87805629.235826
Kurum Hakkında

Kliniğimizde kullandığımız Fraksiyonel Lazer 2940 nm dalga boyutunda Er: YAG lazerdir. Bu lazer ışığı, ciltteki su tarafından emilerek fazla hızlı bir şekilde ciltteki suyu ve dolayısıyla dokuyu buharlaştırarak tesir eder. Bu tesir sayesinde ciltteki problemli dokuya (benler, kırışıklıklar, çatlaklar, sivilce izleri, yara izleri gibi) tesir eder. Fraksiyonel başlık sayesinde tedavi sırasında ciltte pek fazla sağlam ten odacığı kalır. Böylece şahıs 2 gün içinde iş ve sosyal hayatına art döner. Ciltte oluşan fazla ufak noktacıklar şeklindeki kabuklanmalar, evde geçen 2 günden sonra soyulmaya başlar 3. günden itibaren alttan çıkan taze yenilenmiş, parlak ten kendini gösterir.

Özel Olgumed Polikliniği iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hususi Olgumed Polikliniği, İstanbul ili Pendik ilçesinde poliklinik olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir