Özel Onur Diyaliz Merkezi

Kurum Adı: Özel Şeref Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Maltepe
Adres:Küçükyalı Mah. Gökhan Sok. No:22
Telefon:0 (216) 417-6161
Web Sitesi:onurdiyaliz.com40.95134729.119109
Kurum Hakkında

Onur Hemodiyaliz ve Periton Diyalizi Merkezi 1998 yılında kurulmuştur. 2004 yılında RTS bünyesine katılmıştır. Nefroloji uzmanı yönetiminde Periton Diyalizi hizmeti ve Pazartesi – Çarşamba – Cuma günleri 3 seans, Salı – Perşembe – Cumartesi günleri 2 seans Hemodiyaliz hizmeti vermektedir. Merkez binası kent merkezinde olup hastalara servis hizmeti verilmektedir.

Uzman, deneyimli ve güler yüzlü kadrosu, son teknoloji ürünü tıbbi aygıt ve sarf malzemeleri ile hemodiyaliz hastalarının hayat güneşi olmak için yola çıktı. Güvenli, sağlıklı ve huzurlu bu yolculukta sizlere destek olmaktan sevinç duyacağız.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)

  • Hemodiyaliz

Özel Şeref Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hususi Şeref Diyaliz Merkezi, İstanbul ili Maltepe ilçesinde diyaliz merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir