Özel Ornöram Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi

Kurum Adı: Özel Ornöram FTR Merkezi
Kategori:Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi – FTRM
Şehir:İstanbul
İlçe:Fatih
Adres:Millet Cad. Necip Asım Sok. No:26 Çapa
Telefon:0 (212) 588-8331
Web Sitesi:www.ornoram.com.tr41.01368928.934188
Kurum Hakkında

Ornöram Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi 1986 yılında Dr. Sururi Özkılıç tarafından kurulmuş olup halen merkezi Çapa’da ve yataklı tedavi şubesi Şişli’de olmak üzere müessese amacı olan Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon konularında hizmet vermektedir. Ornöram bu iki merkez dışında Memorial Hastanesi’nin Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon ünitesinde faaliyetlerini bizzat yürütmektedir.

Merkezimiz hem ayakta hemde yatarak Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon konusunda tam donanımlı branş hizmeti veren Türkiyedeki tek hususi kuruluştur.

Ornöram Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon merkezlerinde gelişmiş fizik tedavi ve rehabilitasyon uygulamalarının yanı sıra, her iki merkezdeki hususi kapalı havuzlarıyla hidroterapi tedavisi fizyoterapist takibi veya eşliğinde uygulanmaktadır. Bilhassa yatarak fizik tedavi ve rehabilitasyon hizmeti alması gereken hastalarımıza Şişli şubemizde 21 yataklı banyolu ve refakatli oda imkanı bulunmaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)

  • Dermatoloji (Cildiye)
  • Nöroloji
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Ortopedi ve Travmatoloji
  • Biyokimya
  • Deri ve Zührevi Hastalıklar

Özel Ornöram Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hususi Ornöram Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, İstanbul ili Fatih ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir