Özel Renin Diyaliz Merkezi

Kurum Adı: Özel Renin Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Şişli
Adres:Halil Rıfat Paşa Mh. Arel Sk. Hamam Çıkmazı No:2 Okmeydanı
Telefon:0 (212) 320-1012
Web Sitesi:www.renindializ.com41.05721328.964714
Kurum Hakkında

Merkezimiz hemodializ alanında faaliyetini sürdürmek için konusunda uzman hekimler tarafından kurulmuştur. Böbrek hastalarına; tecrübeli ve güleryüzlü bir sıhhat ekibi ile ve hastalarımızın daha rahat bir ortamda tedavilerine olanak sağlamak düşüncesiyle yola çıktık. Dializ hizmetinin ciddiyetini kabul etmiş olarak en iyi şartlarda hizmet sunmakta, onbir yıldır hastalarımızın hayat kalitelerini yükseltmeye çalışmaktayız. Amacımız hemodializ tedavisi gören hastalarımıza en yüksek kalitede hizmet sunmaktır. Diyetlerine itina gösteren hastalarımız bizden aldıkları yüksek destek tedavisiyle hayat standartlarını yükseltebilmektedir.

Merkezimizde tecrübeli ve güler yüzlü sıhhat ekibimizle kesintisiz hizmet vermekteyiz. Sıhhat ekibimiz dializ konusunda lüzumlu tecrübeye sahip hekim ve hemşirelerden oluşmaktadır. 40 3 tane dializ makinesi kapasiteli ve bütün lüzumlu tıbbi cihazlarla donanımlı dializ merkezimizde sizlere 7 gün 24 saat hizmet vermekteyiz. Hepatit B’li ve Hepatit C’li hastalarımızın; kendilerine tahsis edilen ve içinde tuvaletleri de var odalarda öbür hastalarımızdan ayrı şekilde tedavileri yapılmaktadır.

Hastalarımızın aylık olarak kan sayımları ve biyokimya tetkiklerini güvenilir ve doğru sonuçlarla en kısa sürede merkezimiz laboratuarında yapmaktayız. Tüm hastalarımıza 2 ayda bir kere olmak üzere hepatit markerları (HBsAg, Anti-HBs, Anti-HCV) ve Anti-HIV testleri yapmaktayız. 6 ayda bir olmak üzere de CMV-IgG, CMV-IgM ve Parathormon testleri yapmaktayız. Hastalarımızın tedavi takipleri ve rutin tetkiklerini şahsi dosyalarında ve bilgisayar ortamında saklamaktayız.

Hastalarımızı servis araçlarımızla evlerinden alıp yine evlerine bırakmaktayız. Ayrıca fiziksel ve biyolojik engelleri sebebi ile yatar pozisyonda seyahati zorunlu olan ve hekim ve başhemşirenin yatarak sevkini müsait gördüğü hastalarımız için hususi donanımlı sedyeli atama aracımız mevcuttur.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)

  • Biyokimya
  • Hemodiyaliz

Özel Renin Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hususi Renin Diyaliz Merkezi, İstanbul ili Şişli ilçesinde diyaliz merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir