Özel Şafak Diyaliz Merkezi

Kurum Adı: Özel Tan Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Gaziosmanpaşa
Adres:Eskiedirne Asfaltı Hürriyet Mh. 255. Sk. No:16
Telefon:0 (212) 614-5656
Web Sitesi:www.istanbulsafak.com41.06567628.899964
Kurum Hakkında

Merkezimiz 20 makine 2 yedek makine ile 02/05/2005 tarihinde hizmete açılmıştır. Şu anda yekün 25 makine ile hizmet vermekteyiz. Hemodiyaliz ünitemiz konusunda uzman hekimleri, sertifikalı deneyimli hemşireleri ve psikoloğu ile özenle hizmet vermektedirler. Hemodiyaliz cihazlarımız, güvenilirliği kanıtlanmış, hasta ile uyumlu 12 tane BAXTER-TINA ve 15 tane FRESENİUS marka cihazlardır.

Yatakbaşı kulaklı televizyon sistemimiz ve elektronik yataklarımızla konforlu bir hemodiyaliz hizmeti vermekteyiz.Merkezimizde SSK, Emekli Sandığı ve Bağkur hastaları tedavi görebilmektedirler.

Yeterli sayıda servis ulaşım aracımız var olup, ilkyardım eğitimi almış deneyimli şoförlerimiz ile hizmetinizdeyiz. Ulaşım masrafları merkezimiz tarafından karşılanmaktadır. Hastanemiz siz hastalarımızın ve yakınlarının bütün sıhhat ve sosyal problemlerinde yanınızdadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)

  • Hemodiyaliz

Özel Tan Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hususi Tan Diyaliz Merkezi, İstanbul ili Gaziosmanpaşa ilçesinde diyaliz merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir