Özel Sahva Diyaliz Merkezi

Kurum Adı: Özel Sahva Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Sarıyer
Adres:Reşitpaşa Mah. Tuncay Artun Cad. No:4
Telefon:0 (212) 277-0314
Web Sitesi:sahvadiyaliz.com41.10474029.046092
Kurum Hakkında

Merkezimiz İstanbul Reşitpaşa İlçesinde 1998 yılında faaliyete geçmiştir. Diyaliz hususunda deneyimli uzman tabip ve hemşire kadroları çalışmakta olup en son teknolojik cihazlarımızla hastalarımıza hizmet vermekteyiz.

Diyaliz Merkezimiz S.G.K. mensuplarına, anlaşmalı olarak hizmet vermekte olup herhangi bir ek ücret talep etmemektedir.

Merkezimizde yekün 13 5 tane Hemodiyaliz cihazı mevcuttur ve HCV( ) – HBV ( ) hastalar için ayrı aygıt ve odalar bulunmaktadır.

Hastalarımıza 4 saatlik diyaliz süresince hastabaşı televizyon, gazete ve mecmua gibi aktivitelerle keyifle diyaliz tedavilerini olmaktadırlar.Salonlarımız merkezi ısıtma ve soğutma sistemi, ferah iç mekanı ve huzurlu bir ortamda tedavi olanağı sunmaktadır.Ayrıca diyaliz seanslarına müsait diyetisyen kontrolunde yiyecek verilmektedir.

Hastalarımız evlerinden veya yatış yaptıkları hastanelerden klimalı araçlar ile alınıp diyaliz sonrası yine evlerine bırakılmaktadırlar.

Merkezimizde Fresenius 4008 B ve Gambro Marka Hemodiyaliz cihazı ve Endotoksin Filitreli Protek Ro Aquadem marka su sistemi mevcuttur. Hastalarımıza medikal malzeme olarak biouyu

Branşlar (SGK Anlaşmalı)

  • Hemodiyaliz

Özel Sahva Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hususi Sahva Diyaliz Merkezi, İstanbul ili Sarıyer ilçesinde diyaliz merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir