Özel Sena Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Kurum Adı: Özel Sena ADSM
Kategori:ADSM – Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Kağıthane
Adres:Sanayi Mah. Sultan Selim Cad. Sakarya Sk. No:1
Telefon:0 (212) 283-1255
Web Sitesi:senatipmerkezi.com41.09080329.000519
Kurum Hakkında

Özel Sena Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, Kağıthane ilçesinde uzman kadrosuyla hizmet sunmaktadır. Hususi Sena Tıp Merkezi olarak amacımız etik değerlere bağlı, hasta haklarına saygılı, tedavi edici uygulamalar yanında koruyucu sıhhat çalışmalarını da kapsayan kaliteli ve halkın alım gücünü gözeterek fiyatlandırılmış hizmetlerimizi din, dil, ırk, cinsiyet ayrımı gözetmeksizin nitelikli ve uzman kadrolarımızla sunmaktır.

Özel Sena Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hususi Sena Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, İstanbul ili Kağıthane ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir