Özel Sıla Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi

Kurum Adı: Özel Sıla FTR Merkezi
Kategori:Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi – FTRM
Şehir:Ankara
İlçe:Keçiören
Adres:İrfan Baştuğ Cad. No:75 Aydınlıkevler
Telefon:0 (312) 347-4422
Web Sitesi:www.silasaglikhizmetleri.com.tr39.96808332.874637
Kurum Hakkında

Ankara’da iki ayrı merkezimizle vermekte olduğumuz Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hizmetleri Grubumuzun önderlik yaptığı hizmet alımları alanında da başarılı projelere imza atmıştır.

Merkezimizde Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon içerikli bütün tıbbi aygıt ve donanımlar mevcuttur. Teşhis ve tedavi bütünlüğünü sağlayarak en kısa zamanda hasta kabulünün gerçekleşmesi, takip sürecinin planlanması ve netice alıncaya dek hasta orijinli hizmet anlayışıyla çalışmakta olan merkezimiz bölgesinde ilk merkezlerden biridir. Bugüne dek binlerce hastamıza şifa kaynağı olmuştur.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)

  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Biyokimya
  • Nükleer Tıp
  • Radyoloji
  • Mikrobiyoloji

Özel Sıla Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hususi Sıla Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, Ankara ili Keçiören ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Özel Sıla Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi için yorumda bulun

    Özel Sıla Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Özel Sıla Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi için ilk yorumu yapabilirsin.