Özel Sincan Koç Diyaliz Merkezi

Kurum Adı: Özel Sincan Koç Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:Ankara
İlçe:Sincan
Adres:Mareşal Çakmak Mahallesi Atatürk Caddesi Yavuz Sokak No:6
Telefon:0 (312) 269-5389
Web Sitesi:www.kocdiyaliz.com.tr39.96019832.580586
Kurum Hakkında

Ankara’nın Sincan ilçesinde bulunan Sincan Koç Diyaliz Merkezi kendi yeni bağımsız binasında hizmet vermektedir. 24 tane Gambro AK 95 S makine ve Gambro marka CWP 60 endotoksin filtreli su sistemi ile çalışmaktayız. Merkezimizde Gambro marka 2, 1 ve 1, 7 m2 high flux ve low flux polysulphane diyalizörler kullanılmaktadır.

Hastalarımızın K. B. Y. dışındaki her türlü hastalıklarıyla da ilgilenmekte olup tetkik, tahlil, lüzumlu görülen operasyon ve transferlerini yapmaktayız. Tüm hastalarımızın milli organ nakli bekleme listesine kaydını ve randevularını merkezimizin tecrübeli personeli tarafından yapılmaktadır. Hastalarımızı 3 tane servis aracımız ile bekletmeden evlerinden alıp yine evlerine bırakmaktayız.

Hastalarımızdan hiçbir ek ücret talep edilmemektedir. Yurtdışında gelen hastaları kabul etmekteyiz. Tüm kurumlarla anlaşmamız vardır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)

  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Mikrobiyoloji
  • Hemodiyaliz

Özel Sincan Koç Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hususi Sincan Koç Diyaliz Merkezi, Ankara ili Sincan ilçesinde diyaliz merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir