Özel RTS Avrupa Diyaliz Merkezi

Kurum Adı: Özel RTS Avrupa Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Şişli
Adres:Esentepe Gazeteciler Mah. Haberler Sok. No:19
Telefon:0 (212) 347-4660
Web Sitesi:www.rts.com.tr41.07000529.009664
Kurum Hakkında

RTS Avrupa Diyaliz Merkezi 2003 yılında Eczacıbaşı-Baxter bünyesindeki ilk diyaliz merkezi olarak hizmete girmiştir. 2004 yılından itibaren sosyal emniyet kurumları ile de anlaşmalı olarak çalışmaya başlamıştır. 3 tane Hepatit C ve 1 tane Hepatit B makinesi iç 29 2 makine ile hemodiyaliz hizmeti vermekteyiz. Merkezimiz Nefroloji uzmanı kontrolünde periton diyalizi hizmeti de vermektedir. Mecidiyeköy-Esentepe mevkiinde olan merkezimiz Avrupa yakasında Sarıyer’den Bayrampaşa’ya servis hizmetini 4 minibüs vasıta ve 5 şoför ile sunmaktadır. 1 Nefroloji uzmanı, 1 diyaliz sertifikalı Dahiliye uzmanı ve 1 sertifikalı diyaliz hekimi ile 8 hemodiyaliz sertifikalı hemşire, 1 tecrübeli teknisyen ve 7 personel eşliğinde diyaliz hizmeti verilmektedir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)

  • Hemodiyaliz

Özel RTS Avrupa Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hususi RTS Avrupa Diyaliz Merkezi, İstanbul ili Şişli ilçesinde diyaliz merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir