Özel Smyrna Art Kadın Sağlığı Merkezi

Kurum Adı:Özel Smyrna Art Kadın Sağlığı Merkezi
Kategori:Kadın Hastalıkları ve Doğum
Kent:İzmir
İlçe:Karşıyaka
Adres:Anadolu Cad. No:34 Hitay Plaza Salhane Bayraklı
Telefon:0 (232) 461-9333


38.45226727.170887

Kurum Hakkında

Karşıyaka Tarafınca Ulaşım : Karşıyaka tarafınca gelen hastalarımız İZBAN hattından yararlanarak, merkezimizin önünde (Salhane Durağı’nda) inebilirler.

Bornova Tarafınca Ulaşım : Bornova tarafınca gelen hastalarımız, Metro hattını kullaranarak Halkapınar istasyonuna ulaştıktan sonra İZBAN hattına aktarma yaparak merkezimizin önünde (Salhane Durağı’nda) inebilirler.

Alsancak Tarafınca Ulaşım : Alsancak tarafınca gelen hastalarımız Alsancak Camii’den bir sonraki duraktan geçen 129 ve 131 Numaralı otobüslere binebilir yada Alsancak İZBAN istasyonundan İZBAN hattından yararlanarak (Salhane Durağı’nda) merkezimizin önünde inebilirler.

Buca Tarafınca Ulaşım : Buca tarafınca gelen hastalarımız 514 ve 360 Numaralı otobüslere binerek Bayraklı üst geçidinin oradaki durakta inerler, köprünün ayağının olduğu sokağa girerek yol bitiminden sola dönerler ve oradaki duraktan 129 ve 131 numaralı otobüslere binerler. Otobüsten Bayraklı – Salhane Durağı’nda kısaca merkezimizin önünde inebilirler. Ek olarak İZBAN Şirinyer istasyonundan binecekleri İZBAN aracı ile (Salhane Durağı’nda) merkezimizin önünde inebilirler.

Balçova Tarafınca Ulaşım : Balçova tarafınca gelen hastalarımız 167, 180, 184 ve 186 numaralı Konak yönüne giden otobüslere binip Konak’ta indikten sonrasında Gümrük’e gidip oradan 129 ve 131 numaralı belediye otobüslerine binerek Bayraklı – Salhane durağında, merkezimizin önünde, inebilirler.

Otogar Tarafınca Ulaşım : Otogar tarafınca gelen hastalarımız Gümrük’e giden belediye otobüslerine binecekler, Gümrük’ten 129 ve 131 numaralı belediye otobüslerine binerek Bayraklı – Salhane durağında, merkezimizin önünde, inebilirler.

Hava alanı (Gaziemir) Tarafınca Ulaşım : Hava alanı tarafınca gelen hastalarımız Havaş servisine binebilir ve servisten Alsancak’ta inebilirler. Oradan taksiye binerek merkezimize gelebilirler, ya da Gümrük’ten 129 ve 131 numaralı belediye otobüslerine binerek Bayraklı – Salhane durağında, merkezimizin önünde, inebilirler. Ek olarak İZBAN Havaalanı istasyonundan binecekleri İZBAN aracı ile (Salhane Durağı’nda) merkezimizin önünde inebilirler.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Üroloji
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Biyokimya
  • Patoloji
  • Tüp Bebek
  • Sitogenetik
  • Moleküler Genetik

Özel Smyrna Art Kadın Sağlığı Merkezi yazışma detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Smyrna Art Kadın Sağlığı Merkezi, İzmir ili Karşıyaka ilçesinde hanım hastalıkları ve doğum hastanesi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnız telefon numarası, internet sayfası, adres benzer biçimde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, tavsiye yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili data almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir