Özel Sultangazi Diyaliz Merkezi

Kurum Adı: Özel Sultangazi Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Sultangazi
Adres:Sultançiftliği Mah. 7. Sokak. No:1
Telefon:0 (212) 606-2620
Web Sitesi:Kaydedilmemiş41.09290628.863836
Kurum Hakkında

Diyaliz merkezimiz resmi olarak 2006 yılının başında Sultançiftliği Şifa Diyaliz Merkezi olarak Sultangazi’de hizmete başlamıştır.

Şifa Diyaliz Merkezleri kurucumuz Mustafa Ağır 2002-2005 yılları arasında hemodiyaliz tedavisi gormüştür. Diyaliz hastası olduğu yıllarda hem ozel sektor hem de SSK daki aksaklıkları ve eksikleri gormüş ve yaşamıştır. Ozel sektordeki yetersiz ve kalitesiz malzemeler, kalitesiz diyaliz süreleri, sağlıksız diyaliz ortamları hastaların sosyal haklarında bilgilendirilmemesi sorunlarının yanında bir de buna SSK da yaşanan eksiklikler ve yanlış uygulamalar eklenince bu çileleri birebir yaşayan bir hasta olarak kurucumuz kendisine bir soz vermiştir. Bir gün böbrek nakli olur sağlığıma kavuşursam, diyaliz merkezi kurarak diyaliz hastalarına hizmet edeceğim. Diyaliz merkezimde hastalarıma en iyi ve kaliteli diyaliz hizmeti sunacağım. Hastalarımın hem sıhhat sorunları hem de sosyal sorunları ile yakından ilgileneceğim. Kurucumuz bu soz ve düşünceden yola çıkarak 2006 yılında Sultangazi’deki diyaliz merkezini açmıştır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)

  • Hemodiyaliz

Özel Sultangazi Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hususi Sultangazi Diyaliz Merkezi, İstanbul ili Sultangazi ilçesinde diyaliz merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir