Özel Surgimed Genel Cerrahi Merkezi

Kurum Adı: Özel Surgimed Umumi Cerrahi Merkezi
Kategori:Onkoloji Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Şişli
Adres:Teşvikiye Mh. Hakkı Yeten Cd. Aşçıoğlu Plaza K:1 D:3
Telefon:0 (212) 231-8071
Web Sitesi:www.surgimedclinic.com41.05554028.998551
Kurum Hakkında

Surgimed Clinic sindirim sistemi kanserlerinde onkolojik cerrahi konusunda multidisipliner yaklaşımıyla 2000 yılından bu yana hizmet vermektedir. Endoskopik ve Laparoskopik Onkolojik Cerrahide deneyimli ekibi, girişimsel radyoloji, kemoterapi ve radyoterapi ekipleri ile koordineli çalışmaktadır.

Surgimed Clinic’te dünya nitelik standartlarına ve hasta konforuna müsait şekilde ileri düzeyde üst ve alt sindirim sistemi endoskopisi yapılmaktadır. Hastalarına sadece cerrahi olarak değil, bütün yaşamları boyunca karşılaşabileceği onkolojik sorunlarda da muavin olmayı ilke edinmiştir.

Surgimed Clinic medikal onkoloji alanında Tansan Onkoloji Kliniği ile beraber çalışmaktadırlar.

Özel Surgimed Umumi Cerrahi Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hususi Surgimed Umumi Cerrahi Merkezi, İstanbul ili Şişli ilçesinde onkoloji merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir