Özel Ümraniye Yaşam Diyaliz Merkezi

Kurum Adı: Özel Ümraniye Hayat Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Üsküdar
Adres:Kısıklı Mh. Alemdağ Cd.No:55
Telefon:0 (216) 329-4090
Web Sitesi:yasamdiyaliz.net41.02275529.072251
Kurum Hakkında

Yaşam Diyaliz Merkezi 2005 yılından bu yana hemodiyaliz hastalarına hizmet vermektedir. Merkezimizde 38 tane hemodiyaliz makinesi bulunmaktadır.

Cihazlarımızın 3’ü Hepatitli hastalara, 30’u ise hepatitli olmayan hastalara ayrılmıştır. Hepatitli olan hastalarımıza farklı salonda ve farklı personelle hizmet verilmektedir. Servis aracımızla, hastalarımızı evlerinden almakta ve diyaliz sonunda yine evlerine bırakmaktayız.

Böbrek hastalarına; tecrübeli ve güler yüzlü bir sıhhat ekibi ile ve hastalarımızın daha rahat bir ortamda tedavilerine olanak sağlamak düşüncesiyle yola çıktık. Kurulduğu ilk günden bu yana her konuda titiz bir araştırma ile nasıl en iyi olunurun çabasını veren kurumumuz, misal bir hizmet üretmenin gururunu taşımaktadır.

Diyaliz hizmetinin ciddiyetini kabul etmiş olarak en iyi şartlarda hizmet sunmakta, hastalarımızın hayat kalitelerini yükseltmeye çalışmaktayız. Amacımız hemodiyaliz tedavisi gören hastalarımıza en yüksek kalitede hizmet sunmaktır. Diyetlerine itina gösteren hastalarımız bizden aldıkları yüksek destek tedavisiyle hayat standartlarını yükseltebilmektedir. Merkezimizin vızyonel hedefleri arasında; tıbbi hizmetlerde mükemmeliyeti yakalayabilmek için altyapı çalışmalarına devam etme ve kurumsal gelişimi tamamlama konuları yer almaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)

  • Hemodiyaliz

Özel Ümraniye Hayat Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hususi Ümraniye Hayat Diyaliz Merkezi, İstanbul ili Üsküdar ilçesinde diyaliz merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir