Özel Uygar Diş Polikliniği

Kurum Adı: Özel Medeni Diş Polikliniği
Kategori:ADSM – Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Ankara
İlçe:Etimesgut
Adres:30 Ağustos Mah. 2091. Sokak 3/A-B
Telefon:0 (312) 244-5040
Web Sitesi:uygardis.com39.94485332.658654
Kurum Hakkında

Diş hekimliğinin bütün uzmanlık alanlarını bünyesinde bulunduran Hususi Medeni Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nin esas felsefesi; hizmet kalitesinin sürekliliği, koşulsuz hasta memnuniyeti, bilimsellik, dürüstlük ve güleryüzlü bir hizmettir.

Sterilizasyon, hijyen ve dezenfeksiyon kurallarına aka ehemmiyet veren kliniğimizde, alanında gelişen teknolojiyi devamlı takip ederek, hasta memnuniyeti odaklı, kaliteli, güvenilir ve dünya standartlarında hizmet verilmektedir.

Kliniğimizin çağdaş ve rahat tasarımı, güleryüzlü personeli ile kendinizi güvende hissetmemeniz için hiç bir sebep yok. Konforlu, ferah, sıcak ve nezih dinlenme salonumuzda içeceğinizi yudumlarken, üzerinizdeki stresi ve yorgunluğu atacaksınız.

Hizmetlerimiz

  • Zirkonyum
  • Periodontoloji
  • Pedodonti
  • Ortodonti
  • Endodonti (Kanal Tedavisi)
  • İmplant

Özel Medeni Diş Polikliniği iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hususi Medeni Diş Polikliniği, Ankara ili Etimesgut ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir