Ürofiz Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi

Kurum Adı: Ürofiz FTR Merkezi
Kategori:Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi – FTRM
Şehir:Ankara
İlçe:Çankaya
Adres:Ziyabey Caddesi 13. Sokak No:4 Balgat
Telefon:0 (312) 285-2828
Web Sitesi:www.urofiz.com.tr39.90835132.816209
Kurum Hakkında

Ürofiz Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi olarak Ankara da fazla çağdaş bir bina yaparak 5 katlı kendi kliniğimizi kurduk. Bu klinik de fazla gelişmiş tedavi cihazları yanı dizi tanıya ağırlık vermek üzere 1, 5 Tesla 2006 Model çağdaş MRI (Magnetik Rezonans Imagıng), Kemik Dansitometre, 500 Mamp rontgen cihazı ve labratuvar oluşturduk.

Kliniklerimizin başarısı bilhassa Magnetoterapi de gösterdiğimiz başarı spor camiasının ilgisini çekti. Aka Klüplerimiz Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş ve Gençlerbirliğin de tedavi sistemlerini değiştirdik.

2001 Yılında üç ortak 50 Yataklı Fizik Tedavi Hastanesi kurduk. 0 doluluk oranı ile çalıştırmaktayız.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)

  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Patoloji
  • Mikrobiyoloji

Ürofiz Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Ürofiz Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, Ankara ili Çankaya ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir