Özel Veni Vidi Göz Hastalıkları Merkezi

Kurum Adı: Özel Veni Vidi Göz Hastalıkları Merkezi
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Pendik
Adres:Doğu Mh. Lokman Tabip Cad. No:21
Telefon:0 (216) 354-9467
Web Sitesi:www.venividigoz.com.tr40.87819229.235804
Kurum Hakkında

Özel Pendik Veni Vidi Göz Sağlığı Grubu olarak 25 yıldır uyguladığımız tedaviler ve ilklerle katarakt cerrahisinden lazer operasyonlarına kadar geniş bir alanda göz sağlığı tedavisinde ön plandayız.

Bu grubun bir parçası olan Pendik Veni Vidi Göz Hastalıkları Merkezi Pendik halkına daha nitelikli ve konforlu hizmet için çalışmaya devam edecektir.

Kurulduktan sonra sadece üç sene içinde, yakın bölgemizin kucaklayıp bağrına bastığı bir göz sağlığı kurumu haline gelen Veni Vidi Göze bugün artık ülkemizin her yöresinden fazla sayıda hastamız ulaştığı gibi, vatan dışından yabancı hasta başvurusu da artarak devam etmektedir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)

  • Göz Hastalıkları

Özel Veni Vidi Göz Hastalıkları Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hususi Veni Vidi Göz Hastalıkları Merkezi, İstanbul ili Pendik ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir