Özel Yaşasın Hayat Kliniği

Kurum Adı: Özel Yaşasın Yaşam Kliniği
Kategori:Poliklinik
Şehir:İstanbul
İlçe:Şişli
Adres:Teşvikiye Cad. Bayer Apt. No:63 Kat:5
Telefon:0 (212) 230-7400
Web Sitesi:drosmanmuftuoglu.com41.05144028.991617
Kurum Hakkında

Yaşasın Yaşam Kliniği, kilo yönetimi, metabolizma hastalıkları, hipoglisemi, insülin direnci, diyabet konusunda uzmanlaşmış bir sıhhat kuruluşudur. Koruyucu tıp, sağlıklı yaşlanma, tamamlayıcı ve integratif tıp yaklaşımları ile kaliteli yaşam, kronik hastalıkların idaresi (hipertansiyon, diyabet, osteoporoz, romatizmal sorunlar, hafıza problemleri), iyi yaşlanma, sıhhat riski analizi, kurumsal wellness alanlarında çalışmalar yapmaktadır.

Prof. Dr. Osman Müftüoğlu tarafından kurulmuş ve geliştirilmiş olan klinikte temel esas kişiye odaklı, beden-ruh işbirliği esaslı “öngören” ve “önleyen” bir tıbbi yaklaşımdır. Bu tam olarak Prof. Dr. Osman Müftüoğlu’nun yaşama geçirdiği “yaşasın hayat” yaklaşımı, birleştirici ve bütünleştirici (bedeni ruhla, çağdaş tıbbı geleneksel/doğal/tamamlayıcı tıpla/insanı yaşadığı etraf ve hayat tarzıyla) bir sıhhat anlayışıdır.

Özel Yaşasın Yaşam Kliniği iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hususi Yaşasın Yaşam Kliniği, İstanbul ili Şişli ilçesinde poliklinik olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir