Özel Yedikule Nöropsikiyatri Tıp Merkezi

Kurum Adı: Özel Yedikule Nöropsikiyatri Tıp Merkezi
Kategori:Psikiyatri Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Zeytinburnu
Adres:Telsiz Mah. Balıklı Kazlıçeşme Caddesi No:63
Telefon:0 (212) 558-9943
Web Sitesi:yedikulepsikiyatrimerkezim.com40.99977128.915753
Kurum Hakkında

Özel Yedikule Psikiyatri Merkezi İstanbul’da SGK anlaşmalı ilk ayakta tedavi hizmeti veren Psikiyatri Dal Merkezi olarak Haziran 2008 tarihinde şu anki yerinde faaliyete başlamıştır. Haftanın her günü Cumartesi – Pazar iç hizmet vermekteyiz.

Psikiyatrist Muayene Hizmetinde SGK (Emekli Sandığı, SSK, Bağkur) ile anlaşmamız vardır. Bünyemizdeki Psikolog çalışma arkadaşlarımızın yardımıyla her ıslak grubuna (18 aydan itibaren, çocuk – ergen – yetişkin) muavin olmaktayız. Psikolog seans süresi 45-50 dakikadır. Psikolog hizmetinde SGK geçerli değildir. Irk, din, dil, cinsiyet ayrımı yapmaksızın toplumumuzun her kesimine eşit ve doğru hizmet vermek esas prensibimizdir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)

  • Nöroloji
  • Psikiyatri
  • Çocuk Psikiyatrisi

Özel Yedikule Nöropsikiyatri Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hususi Yedikule Nöropsikiyatri Tıp Merkezi, İstanbul ili Zeytinburnu ilçesinde psikiyatri merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir