Özel Yedikule Surp Pırgiç Ermeni Hastanesi

Kurum Adı: Özel Yedikule Surp Pırgiç Ermeni Hastanesi
Kategori:Özel Hastane
Şehir:İstanbul
İlçe:Zeytinburnu
Adres:Zakirbaşı Sokak No:32 Kazlıçeşme
Telefon:0 (212) 510-8052
Web Sitesi:www.surppirgic.com40.99412728.914688
Kurum Hakkında

Özel Surp Pırgıç Ermeni Hastanesi 1832 yılından itibaren sıhhat hizmetlerinde çağdaş, güvenilir, çevreye duyarlı, hasta haklarına saygılı, verdiği hizmetin kalitesine ehemmiyet veren, bünyesinde çalışanları günün şartlarına yanıt verecek şekilde eğiten, yenilikçi, çağdaş teknolojiyi yakından takip eden, devamlı kendisini geliştiren, çağdaş köklü ve tecrübeli bir sıhhat kuruluşudur.

Hastanemizin Acil Servis bölümü, uzman ekip kadrosuyla 24 saat kaliteli hizmet vermektedir. Alerji-immünoloji bölümümüzde, bağışıklık sistemindeki bozukluklar ve alerjik hastalılar başarıyla teşhis ve tedavi edilmektedir. Ortopedi ve Travmatoloji kliniğimizde kas ve iskelet sisteminin her türlü hastalığında ve yaralanmalarında tedavi hizmeti sunulmakta, gelişmiş teknik donanım gerektiren müdahaleler iç olmak üzere bütün ortopedik girişimler yapılmaktadır.

Sağlıklı yaşamak için Beslenme ve Diyet Polikliniğimizde, beslenme alışkanlıklarınızı gözden geçirip size hususi bir beslenme planı oluşturulmaktadır. Hastanemizin Dahiliye servisi, poliklinik muayeneleri, yatarak takip ve tedavi, acil servis ve check-up hizmetleriyle hizmetinizdedir. Dermatoloji kliniğimizde, bütün ten hastalıklarının (sedef, mantar, akne, zona, siğillerin yakılması, ziya tedavisi vb. ) tanı ve tedavisine yönelik hizmetler verilmektedir. Enfeksiyon Hastalıkları ve Mikrobiyoloji bölümümüzde, bütün bulaşıcı hastalıkların tanı, tedavi ve takibi yapılmaktadır. Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon kliniğimizde, kas ve iskelet sistemi hastalıklarının tanı ve tedavisi başarıyla yapılmaktadır. Kadın Hastalıkları ve Doğum bölümümüzde, jinekolojik muayene ve transvaginal ultrasonografi, aile planlaması hizmetleri (rahim içi araç, tüp bağlanması vs. ), jinekolojik kanser taraması (PAP smear), gebelik takipleri, tahlilleri, ultrasonografi, doğum, menopoz ile ilgili tetkik ve redaviler yapılmaktadır. çağdaş cerrahide kullanılan teknik ve ekipmanla bütün cerrahi branş ameliyatları, Umumi Cerrahi bölümümüzdeki deneyimli kadromuz ile hizmetinizdedir.

Nöroşirurji bölümümüz, rutin ameliyatların yanında bilgi, teknoloji ve beceriklilik açısından özellik isteyen ameliyatları, çağdaş cerrahide kullanılan teknik ve ekipmanla başarıyla yapmaktadır. Kardiyoloji kliniğimizde her gün verilen poliklinik hizmetinin yanı dizi Ekokardiyografi, Efor testi, Holter (tansiyon ve ritm EKG holter), sanal koroner anjiyo (Radyoloji ünitesiyle birlikte) yöntemleriyle teşhise yönelik incelemeler yapılmaktadır. Biyokimya, mikrobiyoloji, hematoloji, hormoni bütün serolojik tetkikler iç olmak üzere Klinik Laboratuarımız 24 saat kesintisiz hizmet vermektedir. Nöroloji bölümümüzde, EEG çekimleri ile epilepsi, epilepsinin ayırıcı tanısına giren şuur kaybıyla seyreden hastalıklarda ve beynin muhtelif bölgelerini etkileyen hastalıklarda çağdaş tanı yaklaşımı sağlanmaktadır. Anestezi ve Reanimasyon bölümümüzde hasta sağlığı, konforu ve güvenliğinin öncelikle sağlanması ilke edilmiştir. Bu gaye doğrultusunda ameliyathanemiz dünya standartlarında teknolojiyle donatılmıştır.

Kulak Burun Boğaz poliklinik muayenelerinde endoskobik ve mikroskobik muayene yöntemleri kullanılmakta olup, işitme ve denge sistemi hastalıklarının tanısına yönelik tetkikler, bölüm bünyesinde gerçekleştirilmektedir. Oftalmoloji bölümümüzde göz hastalıklarının erken tanı ve tedavileri, bilgisayar kontrollü cihazlar ve deneyimli uzman doktorlar tarafından titizlikle detaylı olarak gerçekleştirilmektedir. Plastik cerrahi, fonksiyon ve manzara düzeltilmesi amaçlı insan vücuduna yeniden biçim veren cerrahi bir branştır. Plastik ve Rökonstrüktif bölümümüzde bütün rökonstrüktif ve estetik operasyonları başarı ile uygulanmatadır. Psikiyatri – Psikoloji bölümümüzde çocuk, ergen ve yetişkinlere yönelik psikolojik destek hizmetleri kapsamında hastalar ruhsal, bilişsel, davranışsal ve gelişimsel açıdan değerlendirilmektedir. Hastanemizin çocuk sağlığı ve hastalıkları (Pediyatri) bölümünde, bebeklikte ergenliğe kadar çocukların her türlü hastalıklarında lüzumlu bütün tetkikleri yapılmakta, tedavileri planlanmakta, büyüme ve gelişmeleri takip edilmekte, rutin check-upları ve aşıları yapılmaktadır.

Erken tanı, hastalığın tedavisi kadar önemlidir. Hastanemizde Radyoloji departmanı ileri teknoloji ürünü, en gelişmiş radyolojik cihazlara sahip olup (Digital Röntgen, Ultrason, Renkli Doppler Ultrason, Digital Mamografi, 64 Kanal Bilgisayarlı Tomografi, Dansitometri (Kemik Yoğunluk Ölçümü), MR – 1, 5 Testa) bütün diagnostik ve girişimsel radyolojik işlemler yapılmaktadır. Uyku Bozuklukları Kliniğimiz, hem uyku sağlığının esas ilkelerini hastalarıyla paylaşmakta hem de uyku hastalıklarının en çağdaş yöntemlerle tanı ve tedavisini gerçekleştirmektedir. Üroloji bölümümüzde umumi olarak böbrek ve idrar yolları hastalıkları, taş hastalığı, ürolojik kanserler, erkek cinsel fonksiyon ve üreme bozuklukları, prostat hastalıkları, mesane fonksiyon bozuklukları ve idrar tutma sorunlarının tanı ve tedavisi yapılmaktadır. Kritik durumlarda devreye giren farklı Yoğun Bakım ünitelerimizde fazla üst düzeyde tıbbi ve teknik donanım içeren cihazlara ve akademik kadromuzla 7 gün 24 saat hızlı ve kaliteli hizmet verilmektedir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)

 • Dermatoloji (Cildiye)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Nöroloji
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Psikiyatri
 • Çocuk Psikiyatrisi
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Kardiyoloji
 • Göğüs Hastalıkları
 • Genel Cerrahi
 • Çocuk Cerrahisi
 • Göğüs Cerrahisi
 • Göz Hastalıkları
 • Üroloji
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Kalp ve Damar Cerrahisi
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi)
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Biyokimya
 • Radyoloji
 • Mikrobiyoloji
 • Acil
 • Yeni Doğan Yoğun Bakım
 • Yoğun Bakım
 • Sitogenetik
 • Moleküler Genetik

Özel Yedikule Surp Pırgiç Ermeni Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hususi Yedikule Surp Pırgiç Ermeni Hastanesi, İstanbul ili Zeytinburnu ilçesinde Hususi hastane olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir