Özel Zeytinburnu Tıp Merkezi

Kurum Adı: Özel Zeytinburnu Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Zeytinburnu
Adres:Yenidoğan Mah. 58/1 Sok. No:1
Telefon:0 (212) 665-7010
Web Sitesi:www.zeytinburnutipmerkezi.com40.98846828.904169
Kurum Hakkında

Zeytinburnu Tıp Merkezi doğru tanı ve tedavi yöntemleriyle sıhhat sektöründe öncü bir kuruluş olmayı hedefleyen, hasta hak ve sorumluluklannı gözeten, yüksek standartlarda ve nitelikli tıbbi hizmet vermeyi gaye edinen bir sıhhat kuruluşudur. Merkezimiz Sosyal Güvenlik Kurumu, Devlet Memurları ve 18 ıslak altı Sosyal Güvenlik kapsamında olmayanlar ile kuruluş anlaşmalarını yapmıştır.

Teşhis tetkik ve tedavinin bütün olarak sunulduğu merkezimizde bütün poliklinik hizmetleri Check-Up ünitesi yanında Dahiliye (İç Hastalıkları), Kadın Hastalıkları ve Doğum, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Umumi Cerrahi, Kulak Burun Boğaz, Göz Sağlığı ve Hastalıkları, Ağız ve Diş Sağlığı branşlarında hizmet verilmektedir. Merkezimizde Umumi Cerrahi Uzmanı tarafından sağlıklı ve hijyenik bir ortamda çocuklarınıza Cerrahi Sünnet yapılmaktadır. Ağız ve Diş Sağlığı Merkezimiz tecrübeli kadrosuyla 09.00 – 24.00 saatleri arasında hizmet vermekte olup bütün diş tedavi hizmetlerini en iyi teknolojik olanaklarla sizlerin hizmetine sunulmuştur.

Merkezimizde Sürücü Olur Raporu verilmektedir. Evlilik Öncesi Sıhhat Raporu tetkikleri yapılmaktadır. Laboratuvar ve Radyoloji ünitelerimizde 24 saat hizmet verilmektedir.

Zeytinbumu Tıp Merkezi olarak güven, samimiyet dolu bir dünyanın kapılarını her gün sizin için açıyoruz. Tıp Merkezimiz koruyucu ve tedavi edici sıhhat hizmetlerini en iyi teknik altyapı, faik nitelikli, insana paha veren tabip ve destek kadrosuyla sizlere sunmaktadır. Bu onurlu görevi yerine getirirken hasta memnuniyeti sağlamayı esas ilke olarak kabul ediyoruz. Zeytinburnu Tıp Merkezi olarak bu ilkelerin yaşatılmasına aka ehemmiyet veriyoruz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)

  • Dermatoloji (Cildiye)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Genel Cerrahi
  • Göz Hastalıkları
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
  • Acil
  • Deri ve Zührevi Hastalıklar

Özel Zeytinburnu Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hususi Zeytinburnu Tıp Merkezi, İstanbul ili Zeytinburnu ilçesinde tıp merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir