Sancaktepe Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Kurum Adı: Sancaktepe Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:ADSM – Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Sancaktepe
Adres:Eyüp Sultan Mah. Müminler Cad. No:1
Telefon:0 (216) 586-3600
Web Sitesi:www.sancaktepeadsm.gov.tr40.98197829.220945
Kurum Hakkında

Sancaktepe Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 14-03-2011 günü hizmet vermeye başlamıştır. Alanında İstanbul’un en donanımlı ve çağdaş hastanelerinden biri olan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Sultanbeyli ve Çekmeköy İlçeleriyle beraber bölgemize ileri tedavi teknikleriyle hizmet verecektir.

Günde 1000 hastanın hizmet alabileceği kapasite ve 4000 m² kapalı alana sahip Merkez’de, 41 poliklinik, 2 ameliyathane, 2 röntgen bölümü, merkezi sterilizasyon, protez laboratuvarı, konferans salonu, idari birimler ve yemekhane yer almaktadır.

Kurumumuzda yapılan işlemler:

-Her türlü diş çekimi ve ileri cerrahi müdahaleler

-Kişiye hususi oral hijyen eğitimi

-Koruyucu ve iyileştirici diş tedavileri

-İleri diş eti tedavileri

-Çocuklara yönelik diş hekimliği hizmetleri

-Tüm sabit ve hareketli protez uygulamaları

-Dijital ortamda panoromik ve periapikal röntgen çekimleri

-Döner başlık ve kök ucu tesbit aletiyle Türkiye’de kamusal alanda bir ilki gerçekleştirerek hızlı ve kaliteli kanal tedavisi uygulamaları yapılmaktadır.

Poliklinikler

  • Çocuk Diş Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Sancaktepe Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Sancaktepe Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, İstanbul ili Sancaktepe ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir