Sultanbeyli Derviş Ali-Hesna Ceylan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Kurum Adı: Sultanbeyli Derviş Ali-Hesna Ceylan ADSM
Kategori:ADSM – Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Sultanbeyli
Adres:Ahmet Yesevi Mh. Mücahit Cd. No:50
Telefon:0 (216) 592-4111
Web Sitesi:sadsm.iagb.gov.tr40.97293829.273776
Kurum Hakkında

Derviş Ali Hesna – Ceylan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi başta Sultanbeyli ilçesi olmak üzere İstanbul ve etraf illerdeki hastalara çağdaş sıhhat hizmeti veren, hasta ve çalışan güvenliğini ön planda tutan bir sıhhat merkezidir.

Sultanbeyli Devlet Hastanesi’ne bağlı semt polikliniği olarak kullanılan binanın; Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olarak düzenlenmesi için çalışmalar TKHK’dan 02/09/2013 tarihli ön ruhsat yazısına istinaden başlanılmış olup 4 ay gibi kısa bir süre içerisinde hizmete amade hale getirilerek 17 Aralık 2013 tarihinde hasta kabulüne başlanılmıştır.

Derviş Ali Hesna – Ceylan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi tek bloktan oluşmaktadır ve yekün 4 katlıdır. 1120 metrekare kapalı alan, 20 Diş Ünitesi, 1 Panoramik Röntgen Cihazı ve 1 Periapikal Röntgen Cihazı bulunmaktadır. Merkezde koruyucu, tedavi edici ve restore edici bütün diş hekimliği hizmetleri verilmektedir. çağdaş cihazlarla maksimum görüntü kalitesi için PAC sistemi, döner başlıklarla kanal tedavisi, sterilizasyon modülü uygulaması ile bütün diş hekimliği aletlerinin sterilizasyon takibi ve kaydı yapılmaktadır. Hastada kullanılan el aletlerinin yanında bütün döner başlıklarda hususi geliştirilmiş otoklavlarda steril edilmektedir.

Poliklinikler

  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Sultanbeyli Derviş Ali-Hesna Ceylan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Sultanbeyli Derviş Ali-Hesna Ceylan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, İstanbul ili Sultanbeyli ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.