Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Bornova Ek Binası

Kurum Adı:Tepecik EAH Bornova Ek Binası
Kategori:Devlet Hastanesi
Kent:İzmir
İlçe:Bornova
Adres:Kazım Dirik mah. Endüstri cad. no:7
Telefon:0 (232) 374-3856


38.45452627.204913

Kurum Hakkında

İzmir’de kapanan Şifa Hastanesi binaları kamuya ve halka kazandırılırken Bornova’da bulunan İzmir Şifa Üniversitesi Hastanesi binası, İzmir Şimal Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği’ne bağlı Sıhhat Bilimleri Üniversitesi Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne devredilerek Tepecik EAH Bornova Ek Hizmet Merkezi adını aldı.

Verilen sıhhat hizmetinin özel hastane değil de kamu hastanesi hizmetine dönüştüğünü, MHRS ile kolayca buluşma alınarak bu hastanelerde özel hastane konforunda kamu sıhhat hizmeti verilmektedir.

SBÜ Tepecik EAH Bornova Ek Hizmet Merkezinde Cerrahi, Dahiliye, Çocuk Hastalıkları, Fizik Tedavi, Jinekoloji- Onkoloji ve genel kliniklere ilişkin 6 tane servis bulunmaktadır. Bununla birlikte Erişkin, Çocuk, Yenidoğan Yoğun bakım servisleri, Koroner Anjiyo, Endoskopi-ERCP, Tıbbi Onkoloji, Genetik Laboratuvarı, Kronik Diyaliz Ünitesi, son teknoloji cihazlarla donatılmış Görüntüleme, Nükleer Tıp ve Laboratuvar birimleri hizmet vermektedir.

Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Bornova Ek Binası kontakt detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Bornova Ek Binası, İzmir ili Bornova ilçesinde devlet hastanesi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnız telefon numarası, internet sayfası, adres benzer biçimde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, tavsiye yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili informasyon almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir