Türk Kalp Vakfı Kardiyoloji Merkezi

Kurum Adı: Türk Yürek Vakfı Kardiyoloji Merkezi
Kategori:Kalp Hastalıkları Hastanesi
Şehir:İstanbul
İlçe:Şişli
Adres:19 Mayıs Caddesi No:8 Şişli
Telefon:0 (212) 212-0707
Web Sitesi:www.tkv.org.tr41.05886228.992614
Kurum Hakkında

Türk Yürek Vakfı, yürek ve damar hastalıkları ve umumi sıhhat konusunda dünya standartlarında hizmet veren bir kuruluştur. Vakfımız kendi alanında ileri düzeyde deneyimli uzman doktor, hemşire ve sıhhat teknisyen kadrosuna sahiptir.

Vakfımız, Yürek ve Damar hastalıklarının ve umumi sıhhat sorunlarının tanı ve tedavisinde güvenilir bilgiler ile teknolojinin bütün olanaklarını kullanarak saygıdeğer hastalarımıza en iyi sıhhat hizmetini sunmaktadır.

Hizmetlerimiz, acil durumlar haricinde sizlere daha güvenilir bir şekilde ulaşabilmemiz için “randevu” sistemi ile yapılmaktadır. Bütün Sıhhat Birimlerimiz; hastalarımıza çağdaş tıbbın gerektirdiği en iyi sıhhat hizmetini verecek şekilde organize edilmiştir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)

  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Çocuk Kardiyolojisi
  • Kardiyoloji
  • Göğüs Cerrahisi
  • Biyokimya
  • Nükleer Tıp
  • Radyoloji

Türk Yürek Vakfı Kardiyoloji Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Türk Yürek Vakfı Kardiyoloji Merkezi, İstanbul ili Şişli ilçesinde yürek hastalıkları hastanesi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir