Türkiye Diyabet Vakfı Küçükyalı Diyabet Merkezi

Kurum Adı: Türkiye Diyabet Vakfı Küçükyalı Diyabet Merkezi
Kategori:Poliklinik
Şehir:İstanbul
İlçe:Maltepe
Adres:İdealtepe Mızrak Sok. Yılmaz Mızrak Kültür Merkezi No:4 Kat:3
Telefon:0 (216) 367-9494
Web Sitesi:www.turkdiab.org40.94162929.116705
Kurum Hakkında

Türkiye’de diyabet konusunda toplumun bilincini yükseltmek, diyabetli bireylerin hayat kalitesini artırmak amacıyla 1996 yılında kurulan Türkiye Diyabet Vakfı, Bakırköy ve Küçükyalı’daki tanı ve tedavi merkezleri ile diyabetlilere hizmet veriyor. Türkiye Diyabet Vakfı Küçükyalı Diyabet Merkezi ve Türkiye Diyabet Vakfı Bakırköy Diyabet Merkezi, uzman tabip kadroları ve çağdaş laboratuvar hizmetleri ile diyabetin tanısında ve izlenmesinde ayrım yaratıyor.

Türkiye Diyabet Vakfı Küçükyalı Diyabet Merkezi, diyabet tedavi ünitesi, laboratuvar, diyabet okulu, sağlıklı beslenme ve zayıflama üniteleriyle Küçükyalıda hizmet vermektedir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)

  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Göz Hastalıkları
  • Biyokimya

Türkiye Diyabet Vakfı Küçükyalı Diyabet Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Türkiye Diyabet Vakfı Küçükyalı Diyabet Merkezi, İstanbul ili Maltepe ilçesinde poliklinik olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir