Üsküdar Devlet Hastanesi Validebağ Ek Hizmet Binası

Kurum Adı: Üsküdar Devlet Hastanesi Validebağ Ek Hizmet Binası
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:İstanbul
İlçe:Üsküdar
Adres:Kalfa Çeşme Sokak No:1 Koşuyolu
Telefon:0 (216) 474-7900
Web Sitesi:www.uskudarhastanesi.gov.tr41.01190529.041040
Kurum Hakkında

Validebağ Devlet Hastanesi 01 Ağustos 2009 tarihinde Sıhhat Bakanlığı Üsküdar Devlet Hastanesi ile birleşerek tek çatı altında hizmet vermektedir.

Validebağ Ek Hizmet Binası A ve B Blok olarak hizmet vermektedir.

Anesteziyoloji, beyin ve sinir cerrahisi, cildiye polikliniği, çocuk sağlığı ve hastalıkları, fizik tedavi ve rehabilitasyon, umumi cerrahi, göğüs hastalıkları, göz hastalıkları, iç hastalıkları, kadın hastalıkları ve doğum birimleri Validebağ Ek Hizmet Binasında sunulmaktadır.

Üsküdar Devlet Hastanesi Validebağ Ek Hizmet Binası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Üsküdar Devlet Hastanesi Validebağ Ek Hizmet Binası, İstanbul ili Üsküdar ilçesinde devlet hastanesi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir