Başkent Üniversitesi Yapracık Geriatri ve Psikolojik Rehabilitasyon Merkezi

Kurum Adı: Başkent Üniversitesi Yapracık Geriatri ve Psikolojik Rehabilitasyon Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:Ankara
İlçe:Etimesgut
Adres:Eşkişehir Yolu 25.Km Yapracık
Telefon:0 (312) 299-8200
Web Sitesi:ankara.baskenthastaneleri.com39.8609532.603409
Kurum Hakkında

Başkent Üniversitesinin 1997’de bünyesine kazandırdığı yeni birimlerinden biriside Geriatri Psiko-Sosyal Rehabilitasyon Merkezi’dir. Eskişehir yolu üzerinde, Üniversite kampüsünden 5 km ileride, Yapracık Mahallesi yamacında, sakin, huzurlu bir ortamda kurulan bu hastanede 1 tane Acil Müdahale Odası ve 27 tek yataklı banyolu oda (Odalarda mini buzdolabı, Lcd ekran televizyon ve banyo bulunmakta, 2’si VIP, 2’si Radyoaktif İyot Tedavi Odası) 16 Çift yataklı banyolu oda ve 6 Çift yataklı banyosuz oda olmak üzere 49 oda 71 döşek kapasitelidir. Birim nitelikli Uzm. Doktor, Hemşire ve Personel kadrosuyla üst düzey sıhhat hizmet vermektedir.

ISO 9001 Nitelik Sistem Belgesine sahip olan bu merkezde bu sisteme müsait olarak çalışan, Cerrahi ve Dahili bölümler, Hemodiyaliz, Periton diyalizi, Radyoaktif İyot Tedavi Merkezi, İzolasyon Ünitesi, Psikiyatri ve İhtiyar Bakımı hizmetleri verilmektedir.

Başkent Üniversitesi Yapracık Geriatri ve Psikolojik Rehabilitasyon Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Başşehir Üniversitesi Yapracık Geriatri ve Psikolojik Rehabilitasyon Merkezi, Ankara ili Etimesgut ilçesinde diyaliz merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir