Özel Egegöz Bornova Göz Hastalıkları Merkezi

Kurum Adı: Özel Egegöz Bornova Göz Hastalıkları Merkezi
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Şehir:İzmir
İlçe:Bornova
Adres:Erzene Mh. Kazim Karabekir Cd. 77. Sk
Telefon:0 (232) 343-7788
Web Sitesi:www.egegoz.com.tr38.46478027.221429
Kurum Hakkında

Merkezimiz 2007 yılında kurulmuş olup, Göz Hastalıkları konusunda tecrübeli ve deneyimli kadrosuyla 6 yılı aşkın süredir İzmir Bornova ve Manisa Merkez’de hizmet vermektedir. 800 ve 1000 m2 kapalı alanda kurulu olan merkezimizde 4 poliklinik, 2 acil ünitesi, 2 ameliyathane, 2 lazer odası ve rasat odasından oluşan üniteler ile hizmet vermektedir. Kadromuzda 4 tam zamanlı göz hastalıkları uzmanı, 2 Anestezi ve reanimasyon uzmanı, 4 hemşire ve 2 Acil tıp teknisyeni bulunmaktadır.

Merkezimizde Göz Hastalıkları ile ilgili Bütün Muayene, Tetkik, Tedavi ve Ameliyatlar yapılmaktadır. Ayrıca Merkezimiz 4857 sayılı iş kanununa göre mecburi olarak yaptırması gereken periyodik muayeneleri de ister merkezimizde, istenirse de lüzumlu donanım ve cihazlarla beraber istenilen adreste yerine getirmektedir.

Merkezimizin Sosyal Güvenlik Kurumu ile anlaşması bulunmaktadır. Sosyal Güvenlik Kurumu Mensuplarının Bütün Muayene, Tetkik ve Ameliyatları yapılmaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)

  • Göz Hastalıkları
  • Acil

Özel Egegöz Bornova Göz Hastalıkları Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hususi Egegöz Bornova Göz Hastalıkları Merkezi, İzmir ili Bornova ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir