Özel Batıgöz Manisa Göz Sağlığı Merkezi

Kurum Adı:Özel Batıgöz Manisa Göz Sağlığı Merkezi
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Kent:Manisa
İlçe:Yunusemre
Adres:75 Mah. Bahri Sarıtepe Cad. No:49/A
Telefon:4442324
Web Sitesi:www.batigoz.com


38.61738527.381820

Kurum Hakkında

Batıgöz Sıhhat Grubu 9. Göz Merkezini Manisa Yunus Emre semtinde hizmet açılmıştır. Manisa Göz Merkezimizde Göz Hastalıkları ve Göz Estetiğine dair tüm tedavi ve uygulamalar yapılmaktadır. Uzman Hekim kadromuz ile Manisa ‘da Mayıs ayı itibari ile SGK anlaşmalı Göz merkezi olarak Manisa’lılara hizmet vermekteyiz. Empatiyi hedef almış ekibi ile beraber Manisa hastanemizde değişik teknolojileri hastalarımız ile buluşturuyoruz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Göz Hastalıkları

Özel Batıgöz Manisa Göz Sağlığı Merkezi yazışma detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Batıgöz Manisa Göz Sağlığı Merkezi, Manisa ili Yunusemre ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnız telefon numarası, internet sayfası, adres şeklinde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, düşünce yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili informasyon almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir