Erenköy Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi

Kurum Adı: Erenköy FTR Hastanesi
Kategori:Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi – FTRM
Şehir:İstanbul
İlçe:Kadıköy
Adres:Şemsettin Günaltay Cd. Sultan Sk. No:14
Telefon:0 (216) 411-8011
Web Sitesi:www.erenkoyftr.gov.tr40.97535429.083476
Kurum Hakkında

İstanbul Anadolu yakasının tek fizik tedavi ve rehabilitasyon hastanesi olan kurumumuzda 86 döşek olan döşek kapasitesini Mart 2011’de 95 yatağa, Ocak 2012 tarihinden itibaren ise 101 döşek sayısına çıkarmış bulunmaktayız. Hastanemizde 10 Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı, 1 Nöroloji Uzmanı ve 1 Dahiliye Uzmanı ile beraber günlük yaklaşık 400 hastaya poliklinik hizmeti verilmektedir. Ayrıca günlük 200 hastaya ayaktan fizik tedavi ve rehabilitasyon hizmeti, 101 hastaya ise yataklı rehabilitasyon hizmeti verilmektedir.

Hastanemizde Radyoloji Ünitelerimizde ; Direk Grafiler, Ultrason, Kemik Yoğunluğu, Bilgisayarlı Tomografi, MR; Laboratuar Ünitelerimizde; Hekimlerimizin lüzumlu gördüğü bütün tetkikler yapılmaktadır.

Ağustos 2010 tarihinde hastanemize bağlanmış olan Erenköy Semt Polikliniğinde; Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Umumi Cerrahi, Nöroloji, Cildiye, Ortopedi, Dâhiliye, Göz Hastalıkları, Göğüs Hastalıkları, Aile Hekimi, Üroloji, Kulak Burun Boğaz, Radyoloji ve Diş Hekimliği branşları var olup, günde yaklaşık 700 hastaya sıhhat hizmeti sunmaktadırlar.

Hastanemiz nitelik yolculuğuna 2002 yılında başlayarak ilk TSE – EN ISO 9001/ 2000 belgesini 02-01-2004 tarihinde almıştır. Nitelik çalışmaları en üst düzeyde başarı ile devam etmektedir. Sıhhat Bakanlığının sağlıkta dönüşüm programı çerçevesinde hizmetlerimizi her geçen gün daha iyi seviyelere taşımak ve hastalarımıza daha kaliteli hizmet sunmak için bütün personelimiz yoğun gayret sarf etmektedir.

Hastanemizde yekün 9 tane poliklinik odamızla hastalarımıza poliklinik hizmeti sunmaktayız. Hastanemiz polikliniklerinde hastalarımız istediği hekimi seçerek muayene olabilmektedir.

Poliklinikler

  • Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi)
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Nöroloji
  • Ortopedi ve Travmatoloji
  • Psikiyatri
  • Spor Hekimliği
  • Tıbbi Ekoloji ve Hidroklimatoloji
  • Üroloji

Erenköy Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Erenköy Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi, İstanbul ili Kadıköy ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir