Özel Silivri Hayat Diyaliz Merkezi

Kurum Adı: Özel Silivri Yaşam Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Silivri
Adres:Mimar Sinan Mah. Feyyaz Altınorak Cad. No:110
Telefon:0 (212) 736-1718
Web Sitesi:Kaydedilmemiş41.08010828.209385
Kurum Hakkında

Diyaliz tedavisinin, uzun soluklu bir yaşam birlikteliği olduğu felsefesini ilke edinen fazla iyi bir diyaliz kadrosu ile sizlere hizmet vermeyi hedeflemektedir. Bu fikir ışığında hastaların her türlü problemini çözme arzusu ile Silivri Yaşam Diyaliz Merkezi arasında iyi bir organizasyonla merkezdeki her hasta hastane içindeki bir merkezde gereksinim duyabileceği her türlü hizmetten faydalanabilmektedir.

Diyaliz merkezinde hemodiyaliz hekimi ve diyetisyen kontrolünde hazırlanan aş ve ikramlar mevcuttur. Hasta ve yakınlarının diyetleri ile ilgili her türlü soruları ve beslenme alışkanlıkları ile ilgili düzenlemeleri de merkezde yapılmaktadır. Merkezde klima sistemi ve ısınma sistemi yeterli seviyede planlanmış olup diyaliz tedavisi öncesinde, sırasında ve sonrasında günlük gazete mecmua ve yayın okuyabilir ayrıca müzik veya televizyon yayınlarını takip edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)

  • Hemodiyaliz

Özel Silivri Yaşam Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hususi Silivri Yaşam Diyaliz Merkezi, İstanbul ili Silivri ilçesinde diyaliz merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir