Özel İstanbul Flavius Polikliniği

Kurum Adı: Özel İstanbul Flavius Polikliniği
Kategori:Poliklinik
Şehir:İstanbul
İlçe:Kadıköy
Adres:Tepegöz Sk. Nural Köşkü No:41 Selamiçeşme
Telefon:0 (216) 478-5727
Web Sitesi:www.flavius.com.tr40.97772229.059610
Kurum Hakkında

Flavius mitolojide tabii yöntemlerle güzelliği kazanma sanatıdır. Ten güzelliği, estetiği, gövde formunu, sağlıklı yaşam, mesut yaşlanmanın sağlanması ve yaşlanmanın geciktirilmesi ile ilgili; güncel metod ve teknolojileri hizmete dönüştürerek insan yaşamına en yüksek faydayı sağlamak için çalışmaktayız.

İlk Flavius Estetik ve Güzellik Merkezi 1996 yılı sonunda Ankara, Kavaklıdere’de hizmete açmış ve takip eden yıllarda da muhtelif şehirlerde yaratılan partnerlerle açılan Flavius Güzellik Merkezleri ile Flavius hizmetleri yaygınlaştırılmıştır. Hizmet veren merkezlerimiz yasal düzenlemeler çerçevesinde çoğunlukla poliklinik statüsünde hizmetlerini sürdürmektedir.

Göztepe’de, 1900’lü yıllardan kalma tarihi bir köşk estetik, güzellik ve sağlıklı hayat alanlarında hizmet veren güzelliğin adresi Flavius Antiaging Klinikleri vatan içi ve vatan dışından gelen birçok kişiye hizmet veriyor.

Özel İstanbul Flavius Polikliniği iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hususi İstanbul Flavius Polikliniği, İstanbul ili Kadıköy ilçesinde poliklinik olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir