Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi Merdivenköy Polikliniği

Kurum Adı: Göztepe EAH Merdivenköy Polikliniği
Kategori:Poliklinik
Şehir:İstanbul
İlçe:Kadıköy
Adres:Merdivenköy Mh. Ressam Salih Ermez Cd. No:14
Telefon:0 (216) 566-6600
Web Sitesi:www.sbgoztepehastanesi.gov.tr40.98576529.066019
Kurum Hakkında

1997 yılında ülkemizde bir benzeri sadece Ankara’da bulunan, 8 bloktan oluşan Merdivenköy’deki hususi tip Polikliniğimiz hizmete açılmıştır.

Çağdaş tıp biliminin ve teknolojisinin uygulandığı sıhhat hizmetlerini sunmak; gelişmeleri devamlı izleyen, deneyimli, bilgili ve memleket gerçeklerini bilen eğitim kadrosuyla, hastaların gereksinimlerine üst seviyede yanıt verebilecek uzman tabip ve sıhhat teknisyeni yetiştirmek amacıyla hizmetlerimizi en iyiye doğru götürme çabası içindeyiz.

Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi Merdivenköy Polikliniği iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi Merdivenköy Polikliniği, İstanbul ili Kadıköy ilçesinde poliklinik olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir