Özel Galata Tıp Merkezi

Kurum Adı: Özel Galata Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Beyoğlu
Adres:Meclisi Mebusan Caddesi No:19 Salıpazarı
Telefon:0 (212) 249-4997
Web Sitesi:www.almangalata.com.tr41.02851928.985010
Kurum Hakkında

Tıp Merkezimiz; Yüzyıllardan beri İstanbul’un denize açılan kapısı olarak bilinen Karaköy’de, Kişiye hususi sıhhat hizmeti sunma prensibiyle 2002 yılında kurulmuştur. Tarihi yarımadanın içerisinde yer saha Galata Tıp Merkezimiz; uzman tabip kadrosu ve güler yüzlü ekibiyle, hayat kalitesini yükseltmeyi hedefleyerek misafirlerimizin kendilerini güvende ve huzurlu hissetmelerini sağlamayı ilke edinmiştir.

Kişiye hususi sıhhat hizmeti sunma prensibiyle ön plana çıkan Galata Tıp Merkezimiz; Ağız ve Diş Sağlığı hizmetlerinden polikliniklere, Acil Yardım hizmetinden tedavi hizmetlerine, Laboratuvar tetkiklerinden Dijital Görüntüleme işlemlerine ve Kişiye Hususi Check-up panellerine kadar her alanda sıhhat hizmeti sunuyor.

Galata Tıp Merkezimiz bünyesinde, Türkiye’nin bütün deniz limanlarında Cruise’lara hususi olarak verdiği medikal sıhhat hizmetlerinde; mahalli kurumlarla sıhhat koordinasyonu sağlayarak talep edilen tayfa ya da yolcuların randevularının düzenlenmesi, tahlil ya da görüntüleme tetkiklerinin yapılması da sağlanmaktadır. Gereksinim halinde bütün cerrahi işlemler uzman ekipleri tarafından değerlendirilip operasyonları planlanarak, yabancı hastalara sıhhat hizmeti sunma konusunda deneyim ve eğitime sahip olan personelleri eşliğinde, bütün hizmetler kusursuz bir şekilde sunulmaktadır.

Tedavileri sonuçlanan ya da devam eden tayfa veya yolcuların sıhhat hizmetinin ve konaklama ihtiyaçlarının giderilmesi, uçuş ve seyahat ihtiyaçlarının organize edilmesi, gereksinim durumunda hava ya da deniz ambulans hizmetinin sunulması da vermiş olduğu hizmetler arasındadır.

Merkezimizin, bütün hususi sigorta şirketleri ve bankalarla anlaşmaları bulunmakta ve hasta profilini bankalar, hususi şirket çalışanları, sigorta şirketleri ve oteller bölgesi oluşturmaktadır.

Alanında eğitimli sıhhat personelimiz ve güler yüzlü ekibimiz ile tedavi hizmetlerini son radde hızlı bir şekilde sunan ve bütün işlemler boyunca kesintisiz sıhhat hizmeti anlayışı ile devam eden Galata Tıp Merkezimiz, 14 yıldır Karaköy’de fiziki şartların her geçen gün değişmesine rağmen, etkin ve kaliteli hizmet anlayışından taviz vermeden, adeta en şık restoranların, otellerin yarıştığı ve kafeler bölgesi olmaya çalışan bölgenin değişen yapısının içerisinde artan branş ve yenilenen teknolojisi ile kendisine kuvvetli bir yer edinerek sıhhat ihtiyaçlarında tercih edilen bir kuruluş olarak hizmet vermenin onurunu yaşamaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)

  • Dermatoloji (Cildiye)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Göz Hastalıkları
  • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
  • Radyoloji
  • Acil

Özel Galata Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hususi Galata Tıp Merkezi, İstanbul ili Beyoğlu ilçesinde tıp merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.