İstanbul Laboratuvarı Acıbadem Merkez

Kurum Adı: İstanbul Laboratuvarı Acıbadem Merkez
Kategori:Laboratuar ve Tıbbi Görüntüleme Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Kadıköy
Adres:Hasanpaşa Mah. Sarayardı Cad. 100/B Acıbadem
Telefon:0 (216) 602-1212
Web Sitesi:www.labistanbul.com.tr40.99506129.038340
Kurum Hakkında

İstanbul Laboratuvarı Türkiyenin ilk laboratuvarlarından olup; 1951 yılında Sultanahmet ‘te kurulmuştur. 25 Şubat 1974 tarihinde, Cağaloğlu Kazım İsmail Gürkan Cad. No:3/5 adresinde yenilenerek Biyokimya ve Mikrobiyoloji ruhsatıyla hizmetine devam etmiştir. Uzun yıllar İstanbul’a hizmet verdikten sonra 1980 yılında hizmetine ara vermiştir. 2009 Yılında yeni bir vizyonla şirketleşerek ve marka tescilini alarak aka bir atağa geçmiştir. Modern ve yüksek teknoloji cihazlar ile 21.yüzyılın sıhhat hizmetini siz kıymetli müşterilerine devamlı büyüyen ve gelişen hizmet ağıyla ulaştırmaya devam etmektedir.

İstanbul Laboratuvarları; Türkiye ye tek noktadan ve lokal olarak yüksek standartlarda sıhhat laboratuvarı hizmetleri verilmesini sağlamak üzere kurulmuştur. İstanbul Laboratuvarları; grubun laboratuvar hizmetlerinin standart, daha hızlı ve güvenilir olarak sağlanmasının yanında vizyonuna, bütün Türkiye’ye “Referans Laboratuvar” olarak hizmet vermesi de planlanmıştır.

İstanbul Laboratuvarı Acıbadem Merkez iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. İstanbul Laboratuvarı Acıbadem Merkez, İstanbul ili Kadıköy ilçesinde laboratuar ve tıbbi görüntüleme merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir