Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi Göğüs Hastalıkları Kliniği

Kurum Adı:Kayseri EAH Göğüs Hastalıkları Kliniği
Kategori:Göğüs Hastalıkları Hastanesi
Kent:Kayseri
İlçe:Melikgazi
Adres:Köşk Mah. Talas Bulvarı No:93
Telefon:0 (352) 437-9850


38.69740635.534671

Kurum Hakkında

1950 Senesinde bugünkü İl Sıhhat Müdürlüğü binasında hizmete oluşturulan hastanemiz, 1987 senesinde Talas yolu üstünde Travmatoloji Hastanesi olarak inşa edilen bugünkü binasına taşınmıştır. Hastanemiz brüt 10000 m2 alana haiz olup, hastane inşaatı 3000 m2’ye bodrum dahil olmak suretiyle 5 kattan oluşan olarak kurulmuştur.

Hastanemiz Nevşehir, Niğde İllerini de kapsayan bölge Hastanesi konumunda olup, bununla beraber çevre il ve ilçelerine de hizmet vermektedir. Hastanemiz Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi ile meydana getirilen protokolle tıbbi tedavi ve bilimsel çalışmalarda işbirliğine girmiştir.

Tüberküloz hastalığının yanı sıra öteki Akciğer Hastalıklarının da teşhis ve tedavisinin de yapıldığı hastanemiz 125 Kadro yatak kapasitesine haizdir.

Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi Göğüs Hastalıkları Kliniği kontakt detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi Göğüs Hastalıkları Kliniği, Kayseri ili Melikgazi ilçesinde göğüs hastalıkları hastanesi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnız telefon numarası, internet sayfası, adres şeklinde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, düşünce yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili data almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir