Özel Uzdent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Kurum Adı:Özel Uzdent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:ADSM – Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kent:Kayseri
İlçe:Kocasinan
Adres:Mustafa Kemal Atatürk Bulv. Hastane Caddesi No:44
Telefon:0 (352) 333-4455


38.72467435.481065

Kurum Hakkında

Özel Kayseri Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ünvanıyla 2006 senesinde oluşturulan merkezimiz, sonrasında kadro ve ortak sayısını arttırarak, 2015 senesinde isim değişikliğine gitmiş olup Özel Uzdent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği adını almıştır.

Poliklinik merkezimizde 3’ü Uzman Hekim olmak suretiyle toplam 15 Diş Hekimi bulunmaktadır.

Merkezimizde uygulanan tedaviler; Ortodonti, İmplant, Çene Cerrahisi, Gömülü 20 Yaş Dişleri, Diş Protez, Periodontoloji – Dişeti Hastalıkları cerrahisi, Endodonti – Kanal Tedavisi, Pedodonti – Çocuk diş hekimliği, Diş Beyazlatma ve güzel duyu diş, Radyoloji ve öteki tüm ağız ve diş sağlığı tedavileri yapılmaktadır.

Yurtdışı ve yurtiçi hastalarımıza ortalama 11 senedir ağız ve diş sağlığı hizmeti veren kurumumuz, bu hizmetlerine Kayseri ile merkezi hastane caddesinde devam etmektedir.

Özel Uzdent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi kontakt detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Uzdent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Kayseri ili Kocasinan ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve bir tek telefon numarası, internet sayfası, adres şeklinde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, düşünce yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili informasyon almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir