Özel Rensa Diyaliz Merkezi

Kurum Adı:Özel Rensa Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Kent:Kayseri
İlçe:Kocasinan
Adres:Yıldızevler Mah. Kocasinan Bulvarı No.338 Kocasinan
Telefon:0 (352) 245-3080
Web Sitesi:www.diaverum.com


38.74498935.530340

Kurum Hakkında

Kliniğimizde tıbbi hizmetin yanı sıra hem fizyolojik hem de duygusal olarak hastalarımızı canlandırmak için sıcak ve samimi bir atmosfer sunuyoruz. Özel Rensa Diyaliz Merkezi 2008 senesinde Diaverum tarafınca açılmış ve 24 diyaliz istasyonu bulunmaktadır. Hizmetlerimizin ayrılmaz bir parçası olarak tüm istasyonlar TV ekranları ve parasız Wi-Fi ile donatılmıştır. Tüm hastalar için parasız yiyecek ve taşıma hizmeti de sunulmaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Hemodiyaliz

Özel Rensa Diyaliz Merkezi kontakt detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Rensa Diyaliz Merkezi, Kayseri ili Kocasinan ilçesinde diyaliz merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve bir tek telefon numarası, internet sayfası, adres benzer biçimde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, düşünce yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili data almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir