Özel Memorial Kayseri Tüp Bebek Merkezi

Kurum Adı:Özel Memorial Kayseri Tüp Bebek Merkezi
Kategori:Tüp Bebek Merkezi
Kent:Kayseri
İlçe:Kocasinan
Adres:Örnekevler Mah. Çiçek Sok. No:10
Telefon:0 (352) 222-1054


38.72921435.481808

Kurum Hakkında

Dünyanın pek oldukca ülkesinde referans olarak kabul edilen Memorial Tüp Bebek hizmetleri, etik ve kalite standartları Memorial ile örtüşen Kayseri Tüp Bebek Merkezi’nin Memorial bünyesine iştirak etmesi ile Kayseri’ye taşınmıştır.

İç Anadolu Bölgesi’nde, mimarisi ile tek bağımsız merkez olma özelliğine haiz olan Memorial Kayseri Tüp Bebek Merkezi, destek üreme teknikleri alanındaki tüm tedaviler için tasarlanmıştır. Geniş iç hacme haiz gelişmiş laboratuvarı, çağıl ameliyathanesi, androloji, embriyoloji, embriyo dondurma laboratuvarı ve hastalar için tasarlanmış 10 hasta kapasiteli yatağı bulunaktadır. Merkez, haiz olduğu yüksek tecrübe ve dünya standartlarındaki teknolojiyle yalnızca İç Anadolu Bölgesi’ne değil; Kayseri’nin yanı sıra Türkiye’nin çeşitli illerinden ve yurtdışından gelen hastalara da hizmet vermeyi amaçlamaktadır.

Memorial Kayseri Tüp Bebek Merkezi’nde; mikroenjeksiyon, Lazer hatching yuvalama, tekrarlayan tüp bebek başarısızlıkları ve düşüklerde başarının artırılmasına yönelik uygulamalar, yumurta ve embriyo dondurma işlemleri, mikroskobik büyütme altında mikro cerrahi ile testislerden sperm elde etme, preimplantasyon genetik tanı ve tarama, 5. gün transferi, endometrial co-culture, ilaçsız tüp bebek tedavisi, kanser tedavisi öncesi hanım ve erkekte fertilitenin korunması, aşılama ve yumurtlama tedavileri gerçekleştirilmektedir. Endoskopik üreme cerrahisinde laparoskopik ve histeroskopik işlemlerin gerçekleştirildiği merkezde; ileri tanı ve tedavi şekilleri de uygulanmaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Tüp Bebek

Özel Memorial Kayseri Tüp Bebek Merkezi kontakt detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Memorial Kayseri Tüp Bebek Merkezi, Kayseri ili Kocasinan ilçesinde tüp bebek merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve bir tek telefon numarası, internet sayfası, adres benzer biçimde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, tavsiye yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili informasyon almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir