Özel 500 Evler Avrupa Polikliniği

Kurum Adı: Özel 500 Evler Avrupa Polikliniği
Kategori:Poliklinik
Şehir:İstanbul
İlçe:Gaziosmanpaşa
Adres:Eski Edirne Asfaltı Hürriyet Mh. 258 Sk. No:18/2
Telefon:0 (212) 535-6520
Web Sitesi:www.avrupalazer.net41.06644028.898678
Kurum Hakkında

500 Evler Avrupa Güzellik Merkezi olarak 2006 yılında hizmete başladık. 2010 yılı başında Sıhhat Bakanlığı’nca yayınlanan yönetmelik doğrultusunda hizmetlerimize Hususi 500 Evler Avrupa Polikliniği adı altında İstanbul İl Sıhhat Müdürlüğü tarafından ruhsatlandırılarak devam ettik.

Kliniğimiz 2010 yılında lazer epilasyon uygulamasını da hizmetlerinin içine alarak daha geniş alanda hizmet vermeye devam etmiştir. Lazer epilasyon, botoks, dolgu, kimyasal peeling, ten canlandırma, kılcal damar tedavisi, ten hastalıkları tedavileri, sağlıklı zayıflama ve selülit tedavileri gibi sıhhat hizmetlerimiz ise Sıhhat Bakanlığı ruhsatı ile Medikal Estetik Sertifikalı hekimimiz önderliğinde Hususi 500 Evler Avrupa Polikliniğimizde gerçekleştirilmektedir

Özel 500 Evler Avrupa Polikliniği iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hususi 500 Evler Avrupa Polikliniği, İstanbul ili Gaziosmanpaşa ilçesinde poliklinik olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir