Özel Bayraktar Diyaliz Merkezi

Kurum Adı: Özel Bayraktar Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Güngören
Adres:Merkez Mahallesi Bayraktar Sokak No:1
Telefon:0 (212) 643-4300
Web Sitesi:www.bayraktardiyaliz.com41.02380628.872094
Kurum Hakkında

1985 yılında Güngören’de Dr. Savcı Bayraktar Polikliniği adı altında hususi sıhhat sektöründe hizmet vermeye başlayan kuruluşumuz 1997 yılında aynı çatı altında Bayraktar Diyaliz Merkezini açmıştır.

Kurucu Uzman Prof. Dr. Kemal Önen önderliğinde saygın, titiz ve kaliteli hizmet sunduğu için çağın sunduğu bilgi ve teknolojiyi takip etmektedir.

Önce insan ilkesi geçerli olan BDY kurucusu Uzman Prof. Dr. Kemal Önen sorumluluğunda kurulduğundan beri deneyimli hekim ve hemşirelerle eğitilmiş personeli 34 3 yedek makine döşek kapasitesiyle 24 saat misal diyaliz hizmeti vermektedir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)

  • Hemodiyaliz

Özel Bayraktar Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hususi Bayraktar Diyaliz Merkezi, İstanbul ili Güngören ilçesinde diyaliz merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir