Özel Acıbadem Kozyatağı Hastanesi

Kurum Adı: Özel Acıbadem Kozyatağı Hastanesi
Kategori:Özel Hastane
Şehir:İstanbul
İlçe:Kadıköy
Adres:İnönü Cad. Okur Sok. No.20 Kozyatağı
Telefon:0 (216) 571-4444
Web Sitesi:www.acibadem.com.tr40.97682129.092992
Kurum Hakkında

13700 m2 kapalı alana sahip olan hastanemiz, çağdaş yapısı, ileri tıp teknolojisi ve ayrım yaratan hizmetleriyle öne çıkmaktadır. Tıbbın bütün branşlarında hizmet veren ancak onkoloji nörolojik bilimler ağırlıklı olarak uzmanlaşmış merkezimiz bu anlamda grubun ilk defa, branşı öne çıkaran hastanesi olarak anılmaktadır.

Acıbadem Sıhhat Grubu’nun kanserde erken tanı ve tedavisi konusunda yaptığı yatırımlar, grubun bir “Kanser Tedavi Üssü” gibi hizmet vermesini sağlıyor. Acıbadem Kozyatağı Hastanesi de ileri teknoloji cihazlarla tanı ve tedavilerin yapıldığı, grubun 5 Radyasyon Onkoloji Merkezi’nden biri. Bu alanda referans merkezi olarak hizmet veriyor.

Acıbadem Kozyatağı Hastanesi‘nde kanser alanında kullanılan ileri teknoloji ile üretilmiş pek fazla aygıt bulunuyor. Aygıt parkında; 3 Tesla Intraoperatif MR, 1. 5 Tesla Aleni MR, PET-BT ve Gamma Knife cihazları dikkat çekiyor. Beyin ameliyatlarında da görüntü sağlayan 3 Tesla Intraoperatif MR, Türkiye’de yalnızca Acıbadem Kozyatağı Hastanesi’nde ameliyathane içinde kullanılıyor.

Hastane genelinde, hasta ve hasta yakınları için kendilerini daha rahat hissettirecek bir mimari anlayış hakim. Acıbadem’in hasta odaklı yaklaşımı her alanda kendini hissettiriyor.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)

  • Kardiyoloji
  • Acil
  • Tıbbi Onkoloji
  • Organ Nakli

Özel Acıbadem Kozyatağı Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hususi Acıbadem Kozyatağı Hastanesi, İstanbul ili Kadıköy ilçesinde Hususi hastane olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir