Özel Refleks Fizik Tedavi Tıp Merkezi

Kurum Adı: Özel Refleks Fizik Tedavi Tıp Merkezi
Kategori:Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi – FTRM
Şehir:İstanbul
İlçe:Gaziosmanpaşa
Adres:Merkez mah. Ali Galip Bey cd. No:4/1
Telefon:0 (212) 497-0101
Web Sitesi:www.reflekstip.com41.05647628.913653
Kurum Hakkında

2006 da kurulan Refleks Fizik Tedavi Tıp Merkezi 1440m2 lik alanda 9 katlı A tipi tıp merkezi olarak hastalarına hizmet vermektedir. Ana branş olarak Fizik tedavi uygulamalarına yönelik çağdaş cihazları, geniş rehabilitasyon parkuru ile fizik tedavi alanlarının yanı dizi Dahiliye, Kardiyoloji, Üroloji, Göz, Ağız ve Diş Sağlığı, Plastik ve Estetik Cerrahi, Güzellik ve Estetik Uygulamaları ve Ozon Terapi bünyesine ekleyerek yeni tedavi yaklaşımlarını uygulamaya öncülük etmektedir.

Kurumumuz, insan haklarına verdiği önemle konusunda uzman hekimleri, spesifik uzmanlıkları olan -deneyimli sıhhat personeli ile iyi bir ekip çalışmasıyla hastalarının maksimum yararlılığı ilkesi ile devinim etmektedir.

Refleks Fizik Tedavi Tıp Merkezi, Fizik tedavi ve rehabilitasyon uzmanlık dalının bütün sıhhat sorunlarında bütüncül değerlendirme ve tedavi ilkesiyle, her hastanın tedavisinde birçok yöntemi beraber uygulamaktadır. Örneğin, sık rastlanan bel veya boyun ağrısı olan bir hastanın fizik tedavi programı; fizik tedavi ajanları, eklem, kas ve sinir enjeksiyonları, manipulasyon ve mobilizasyon teknikleri ve osteopatik yaklaşımlar, günlük egzersiz eğitimi, tedavi ve spor egzersizleri ve kliniğimizdeki Plates öbek egzersizlerinden oluşabilmektedir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)

  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Göz Hastalıkları
  • Üroloji
  • Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
  • Acil
  • Aile Hekimliği

Özel Refleks Fizik Tedavi Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hususi Refleks Fizik Tedavi Tıp Merkezi, İstanbul ili Gaziosmanpaşa ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir