Özel Acıbadem Maslak Hastanesi

Kurum Adı: Özel Acıbadem Maslak Hastanesi
Kategori:Özel Hastane
Şehir:İstanbul
İlçe:Sarıyer
Adres:Büyükdere Cad. No:40 Maslak
Telefon:0 (212) 304-4444
Web Sitesi:www.acibadem.com.tr41.12727729.024488
Kurum Hakkında

Grubun 18 yıllık deneyimini tıpta kullanılan son teknolojilerle birleştiren Acıbadem Maslak Hastanesi, 2009 yılında hizmete girdi. 40000 m2’lik kapalı alana sahip hastane, mimari teknolojik altyapısı, aygıt donanımı, birimleri ve deneyimli uzmanlarıyla dünya markası olmaya aday. Hastanede, tanı ve tedavi hizmetlerinin farklı aşamaları için tasarlanmış yekün 191 yataklı tedavi üniteleri, steril ve yarı steril 15 ameliyathane bulunuyor.

Odaların gün ışığı alması ve orman manzarasından, ışıklandırmada yaratılan hususi sistem sayesinde tavandaki ışığın hastanın doğrudan gözüne gelmesinin önlenmesine kadar her ayrıntısı, dünyaya misal olabilecek şekilde tasarlandı ve uygulandı. Renkleri, peyzajı ve iç mimarisi ile hastaları alışık oldukları hastane ortamından fazla daha uzaklara götüren Acıbadem Maslak Hastanesi, adeta 5 yıldızlı bir otel hizmeti sunuyor.

Hasta odaklı bir anlayışla hizmet veren Acıbadem Maslak Hastanesi’nde, hastanın tanı ve tedavisi diğer bir merkeze ihtiyaç duyulmadan tamamlanabiliyor. Lüzumlu durumlarda ikinci görüş ve üst uzmanlık dallarına kolaylıkla erişilebiliyor. Üstelik bu işlemler hastane içinde dolaşmadan, hususi ünitelerde yapılabiliyor.

Acıbadem Maslak Hastanesi Kanser Merkezi fazla geniş bir radyoterapi aygıt parkına sahip. Kanser tedavisinde normal dokuların menfi etkilenme riskini en aza indiren ileri teknoloji Lineer Hızlandırıcı (LINAC) Trilogy cihazı, bu hastanede bulunuyor. 30 dakikalık kanser tedavilerini 2 dakikaya indirebilen “RapidArc” (Hacimsel Yoğunluk Ayarlı Arc Tedavisi) teknolojisi. Klasik radyoterapi ile tedavi edilemeyen, kompleks bir operasyon gerektiren veya operasyonu olası olmayan tümörlerin tedavisinde güvenle kullanılan CyberKnife. Robotik cerrahiyle laporaskopik ameliyatlar yapan “da Vinci SI” robotu. Ve, 0, 26 saniyede yürek anjiyosu, 4 saniyede bütün gövde tomografisi çekebilen dünyanın en düşük radyasyonlu ve en hızlı bilgisayarlı tomografisi Flash CT de tekrar bu hastanemizde hizmete sunuluyor.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)

  • Kardiyoloji
  • Radyasyon Onkolojisi
  • Kalp ve Damar Cerrahisi
  • Acil
  • Tıbbi Onkoloji

Özel Acıbadem Maslak Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hususi Acıbadem Maslak Hastanesi, İstanbul ili Sarıyer ilçesinde Hususi hastane olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir