Özel Pendik Şifa Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Kurum Adı: Özel Pendik Şifa ADSM
Kategori:ADSM – Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Pendik
Adres:Aydınlı Yolu Caddesi Gülşen Sok No:3
Telefon:0 (216) 483-1642
Web Sitesi:www.pendiksifadis.com40.88311929.236306
Kurum Hakkında

Pendik Şifa Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Pendik Şifa Hastanesi yanında kendi binasında 2010 yılında hizmete açılmıştır.

Merkezimiz müstakil, 5 katlı çağdaş binasında hastaların, hasta yakınlarının ve çalışanlarının hertürlü rahat ve konforunu ön planda tutan fiziki altyapıya sahiptir.

Kaliteli hizmet ve hasta memnuniyetini daima ön planda tutan idare anlayışıyla devinim eden ağız ve diş sağlığı merkezimizde çağdaş diş hekimliğinin en son tıbbi teknolojileri kullanılmaktadır. Yekün 11 tane diş polikliniği, panaromik röntgen ünitesi, yüksek teknolojili lazer cihazları ve ameliyathanesiyle halkımıza hizmet vermekteyiz.

Özel Pendik Şifa Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hususi Pendik Şifa Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, İstanbul ili Pendik ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir